İnsan Kaynakları Politikamız

Acilden.net İnsan Kaynakları ekibi olarak amacımız; doğru kişileri şirketimize kazandırmak, potansiyellerine ulaşmalarına destek olmak ve böylece hedeflerine ulaşmaları için şirketimize değer katmaktır.

Çok uluslu şirket yapımız, yerel yetenekleri evrensel iş potansiyellerine dönüştürerek çalışmalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmaya çalışmaktır.

Eğitim ve Gelişim Programları

Yeni gelenlerin şirketimizin kültürünü, kurallarını ve prosedürlerini öğrenmeleri ve işlerine kolayca uyum sağlamaları için İşe Alım Eğitimi düzenlenmektedir.

Çok uluslu bir şirket olmanın gereği olarak İngilizce, ofiste yoğun olarak kullanılmaktadır. İngilizce bilgilerini geliştirmesi gereken çalışanlarımıza İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Birbirini tanıyan, iyi ilişkileri olan ve iletişime açık ekiplerin diğer ekiplerden daha iyi performans gösterdiğine ve daha mutlu çalıştığına inanıyoruz. Bu nedenle ekip ruhunu pekiştirecek etkinlikler ve eğitimler düzenleyerek iç iletişim ve işbirliğine katkıda bulunuyoruz.

Performans Yönetimi

Performans odaklı bir şirket olduğumuz için çalışanlarımızın performansı yılda iki kez değerlendirilmektedir. Ara değerlendirmenin amacı, personelimizin ihtiyaç duyulan alanlarda hedeflerine ulaşmasını sağlamak için gerekli desteği sağlamaktır. Yıl sonunda yapılan nihai değerlendirme ile performans derecelendirmeleri verilir ve adil tasarlanmış ödül sistemi ile ilişkilendirilir. Ayrıca, yüksek performansı teşvik etmek için yetenek yönetimi ve kariyer planlamasına da önem verilmektedir.

Başvurularınız için acilden.net